Deputetja e PDK-së merr urim të veçantë për Kurban Bajram

Aktuale

Deputetja e PDK-së merr urim të veçantë për Kurban Bajram

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 00:41
Besa Ismaili dhe Smila

Deputetja e Partisë Demokratike e Kosovës Besa Ismaili, ka treguar se ka pranuar një urim të veçantë me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Ismaili e ka paraqitur këtë nëpërmjet një audio mesazhi, duke treguar se toleranca fetare në Kosovë është shumë e madhe.

“Urimi më i bukur i Bajramit ❤️Një audio mesazh nga motra Smila. (*fotoja e përpunuar nga viti i kaluar.) #Bashkëjetesa #bashkëndjesia #dialogu #toleranca #respekti #ndërfetare #Kosova  🕌 ⛪️”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat