Thaçi i shprehë ngushëllime familjes Latifi

Aktuale

Thaçi i shprehë ngushëllime familjes Latifi

Nga: E.B Më: 2 gusht 2020 Në ora: 12:33
Hashim Thaçi

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka shkruar rreth vdekjeve të fundit në Kosova, si pasojë e infektimit me Covid-19.

Thaçi ka thënë se i trishtë ishte lajmi edhe për vdekjen e Adem Latifit, vëllait të Kryetarit të Rahovecit, shkruan “Bota Sot”.

Me këtë postimi presidenti i shprehë ngushëllime familjes Latifi dhe të gjithë atyre që kanë humbur familjarët e tyre.

Postimi i plotë:

Më kanë pikëlluar shumë vdekjet e qytetarëve tanë në ditët e fundit, si pasojë e infektimit me virusin COVID-19. I trishtë ishte lajmi edhe për vdekjen e Adem Latifit, vëllait të Kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifit. Familjes Latifi dhe gjithë atyre që i kanë humbur familjarët e tyre u shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta. Lutem për shërim sa më të shpejt të të gjithë të prekurve të tjerë. HTH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat