Kryeministri Avdullah Hoti rezulton pozitiv me Covid 19

Aktuale

Kryeministri Avdullah Hoti rezulton pozitiv me Covid 19

Nga: H.O. Më: 2 gusht 2020 Në ora: 21:24
Avdullah Hoti

Kryeministri Avdullah Hoti në një postim në Facebook ka bërë të ditur se ka rezultuar pozitiv me COVID 19.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.

Postimi i plotë:

Të nderuar,

Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia.

Avdullahu

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat