Haxhiu: Keqpërdorimi i logos së IKSHPK-së për interesa të Mustafës e Hotit është i papranueshëm

Aktuale

Haxhiu: Keqpërdorimi i logos së IKSHPK-së për interesa të Mustafës e Hotit është i papranueshëm

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 22:57
Albulena Haxhiu

Albulena Haxhiu nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se keqpërdorimi i logos së IKSHPK-së për interesa të kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës dhe Kryeministrit Avdullah Hoti, është i papranueshëm.

Sipas saj, kjo cenon rëndë besimin e madh që qytetarët kanë krijuar ndaj këtij institucioni sidomos gjatë kësaj periudhe të përballjes me pandeminë.

“Kjo nuk është dashur të lejohet assesi. Mustafa e Hoti mund ta vazhdojnë fjalorin e ulët nga llogaritë e tyre por jo nga IKSHPK”.

Postimi në Facebook: 

Keqpërdorimi i llogos së IKSHPK-së për interesa të Mustafës e Hotit është i papranueshëm dhe cenon rëndë besimin e madh që qytetarët kanë krijuar ndaj këtij institucioni sidomos gjatë kësaj periudhe të përballjes me pandeminë.

Kjo nuk është dashur të lejohet assesi.
Mustafa e Hoti mund ta vazhdojnë fjalorin e ulët nga llogaritë e tyre por jo nga IKSHPK!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat