Driton Selmanaj rezulton pozitiv me COVID-19

Aktuale

Driton Selmanaj rezulton pozitiv me COVID-19

Nga: M.H Më: 4 gusht 2020 Në ora: 12:16
Driton Selmanaj

Zëvendëskryeministri në Qeverinë e Kosovës Driton Selmanaj, përmes një postimi në facebok ka treguar që ka dalur pozitiv me COVID-19.

Selmanaj shprehët që dje e ka bërë testin dhe ka rezultuar pozitiv dhe kjo të thotë që jam I detyruar të qëndroj në shtëpi për dy javët e ardhshme, transmeton “Bota sot”.

Postimi i plotë

Dje e kam bërë testin për covid-19 dhe sot më njoftuan që kam rezultuar pozitiv. Specialistët shëndetësor po më thonë që jam a-simptomatik. Nga momenti i testimit jam izoluar dhe kështu jam i detyruar të qëndroj edhe për dy javët e ardhshme.
Do përpiqem që të gjitha obligimet e punës ti kryej nga shtëpia.

Driton Selmanaj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat