Ministri Veliu pritet të takohet sot me kryetarin e Istogut, Haki Rugova - Bota Sot
Ministri Veliu pritet të takohet sot me kryetarin e Istogut, Haki Rugova

Aktuale

Ministri Veliu pritet të takohet sot me kryetarin e Istogut, Haki Rugova

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 07:15
Agim Veliu

Ministri i Punëve të Brendshme Agim Veliu, ministri i Infrastrukturës Arban Abrashi dhe ministri i Bujqësisë Besian Mustafa pritet që sot të vizitojnë komunën e Istogut.

Takimi është paralajmëruar që do të mbahen në ora 11:00 në zyren e kryetarit të komunës, Haki Rugova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat