Cili politikan e ka veturën më të shtrenjtë? - Bota Sot
Cili politikan e ka veturën më të shtrenjtë?

Aktuale

Cili politikan e ka veturën më të shtrenjtë?

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 21:01
Foto ilustrim

Mercedess Benz S Class cilësohet si një ndër makinat më të preferuara të momentit në botë.

E një të tillë, të vitit 2018,  në vlerë 65 mijë eurosh e posedon ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi.

Në fakt kjo është vetura e tij e dytë pasi nga biznesi i tij ka edhe një makinë tjetër me vlerë prej 25 mijë eurosh.

Por Mercedess shumë më të shtrenjte sesa të Kuqit i ka në pronësi politikani më i pasur në Kosovë, Behgjet Pacolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat