Ja ku po e kalon mëngjesin presidenti Thaçi - Bota Sot
Ja ku po e kalon mëngjesin presidenti Thaçi

Aktuale

Ja ku po e kalon mëngjesin presidenti Thaçi

Nga: A. J Më: 11 gusht 2020 Në ora: 08:41
Hashim Thaçi

Presidenti i vendit Hashim Thaçi mëngjesin e kësaj dite e ka filluar nga Parku Gërmia ku edhe ka thënë se është një vend i përkryer.

Presidenti përmes një postimi në facebook ka shkruar për të gjithë, mirëmëngjesi me Greminë e bukur.

Kujtojmë se presidenti i vendit Hashim Thaçi është pothuajse gjithmonë ne shëtitje sa i përket natyrës, pasi që gjithmonë shkruan nga vizitat që i benë bjeshkëve të Kosovës por edhe në fshatin e lindjes Burojë.

 

Postimi I plotë:

Mirëmëngjesi me Gërminë e bukur 🚲🌲🏀

 

Një vend i përkryer për t’u argëtuar dhe shëtitur. HTH

 

#Natyre #Gjelberim

Image
Image
Germia

 

 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat