Nasim Haradinaj eskalon ndaj hoxhës Osman Musliu: A “jeni” burra a nuk jeni, më së miri aty e dinë gratë e tuaja

Aktuale

Nasim Haradinaj eskalon ndaj hoxhës Osman Musliu: A “jeni” burra a nuk jeni, më së miri aty e dinë gratë e tuaja

Nga: D.RR Më: 11 gusht 2020 Në ora: 19:37
Nasim Haradinaj dhe Osman Musliu

Sekretari i OVK së UÇK, Nasim Haradinaj, ka reaguar ashpër ndaj hoxhës së Drenicës, Osman Musliut.

Madje, Haradinaj ka shkuar deri në atë pikë, saqë ka shkruar duke iu drejtuar Musliut se, “ A “jeni” burra a nuk jeni, më së miri aty e dinë gratë e tuaja”.

Ish komandanti i Koshares ka përmendur gjithashtu edhe veteranët e rrejshëm, e më pas ka shkruar edhe për Lekë Dukagjinin.

Postimi i tij i plotë:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat