Vdes drejtori i “Birra Peja”, Ernest Jusufi

Aktuale

Vdes drejtori i “Birra Peja”, Ernest Jusufi

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 21:38
Ernest Jusufi

Ka ndërruar jetë sot, Ernest Jusufi, drejtor i Fabikës së Birrës “Peja”.

Lajmin e ka bërë të ditur Adriatik Kelmendi.

“Ernest Jusufi, një afarist shembullor dhe një shok i mirë. Ngushëllime famijes dhe miqve të shumtë!”, ka shkruar Kelmendi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat