Vazhdon përplasja, Osman Musliu i reagon përsëri Nasim Haradinajt - Bota Sot
Vazhdon përplasja, Osman Musliu i reagon përsëri Nasim Haradinajt

Aktuale

Vazhdon përplasja, Osman Musliu i reagon përsëri Nasim Haradinajt

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 23:31
Nasim Haradinaj dhe Osman Musliu

Osman Musliu i ka reaguar Nasim Haradinajt në rrjetin social Facebook.

Haradinaj kishte bërë një shkrim të gjatë ndaj Musliut, ku i kishte thënë ndër të tjera se hoxhallarët janë më faqezi se veteranët e rrejshëm.

Ky ishte postimi i plotë i anëtarit të OVL të UÇK’së:

Ndërsa ndaj kësaj ka reaguar përsëri Musliu.

“Nasim, ngoje ti babën hoxhë, gruja është vlera ma e madhe për ni burrë, por njësia matëse e burrnisë nuk janë gratë.”, ka thënë Musliu.

“Edhe po më vjen mirë që vetë je lojtar e vetë gjyqtar dhe e pranoj rezultatin që e paske shpallë”, ka shtuar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat