Ministri i Arsimit raporton para deputetëve për fillimin e vitit të ri shkollor

Aktuale

Ministri i Arsimit raporton para deputetëve për fillimin e vitit të ri shkollor

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 07:07
Ramë Likaj

Dy komisione parlamentare do të mblidhen sot.

Komisioni Hetimor Parlamentar lidhur me procesin e privatizimit në Kosovë, mblidhet në ora 10:00, ku pritet të bëjë përzgjedhjen e listës së ekspertëve.

Ndërsa në ora 11:00 ministri i Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës, Ramë Likaj, do të raportojë në komisionin për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë, Rini dhe Sport lidhur me përgatitjet për fillimin e vitit të ri shkollor 2020-2022.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat