Vdes aktivisti i moshuar që s’mungoi në asnjë protestë të Vetëvendosjes!

Aktuale

Vdes aktivisti i moshuar që s’mungoi në asnjë protestë të Vetëvendosjes!

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 14:59
Foto Ilustrim

Ka ndërruar jetë aktivisti i Lëvizjes “Vetëvendosje”,

“Që nga ditët e para ka qenë aktiv në çdo aktivitet të Lëvizjes. Pavarësisht moshës nuk ka humbur asnjë protestë që kemi organizuar.

Shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjes, dashamirëve dhe bashkëqytetarëve të bacës Rifat. Gjithmonë në mendjen tonë”, thuhet në njoftimin e LVV-së në Gjakovë. 

Image
Rifat Gola
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat