Zemaj shkon sot në Gjakovë, viziton QKMF-në dhe Spitalin e Përgjithshëm - Bota Sot
Zemaj shkon sot në Gjakovë, viziton QKMF-në dhe Spitalin e Përgjithshëm

Aktuale

Zemaj shkon sot në Gjakovë, viziton QKMF-në dhe Spitalin e Përgjithshëm

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 07:23
Armend Zemaj

Zemaj shkon sot në Gjakovë, viziton QKMF-në dhe Spitalin e Përgjithshëm

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj do ta vizitojë sot Spitalin e Përgjithshëm të Gjakovës “Isa Grezda”.

Kështu është paralajmëruar në ngjarjet që do të ndodhin sot në Kosovë.

Zemaj po ashtu do të takohet edhe me kryetarin e Komunës së Gjakovës Ardian Gjini në orën 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat