Armend Zemaj raporton për menaxhimin e situatës me COVID-19 - Bota Sot
Armend Zemaj raporton për menaxhimin e situatës me COVID-19

Aktuale

Armend Zemaj raporton për menaxhimin e situatës me COVID-19

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 07:54
Armend Zemaj

Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale do të mblidhet sot.

Mbledhja e sotme e këtij komisioni do të mbahet lidhur me menaxhimin e situatës me COVID-19.

Në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, do të raportoj ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj.

Mbledhja e komisionit pritet të filloj në ora 10:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat