Dida: Koha ta shporrim bandën që po e çon në humnerë Kosovën

Aktuale

Dida: Koha ta shporrim bandën që po e çon në humnerë Kosovën

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 19:26
Agron Dida

Profesori Agron Dida ka reaguar ndaj gjendjes aktuale pandemike në vend.

Dida ka thënë se po vazhdojmë të jemi kampion botëror me numër relativ të vdekjeve nga Covid19, e që sipas tij fajtor për këtë është pushteti..

Ai nëpërmjet një postimi në Facebook ka thënë se është koha e fundit që të shporret sipas tij bandailegjitime që e ka uzurpuar pushtetin dhe po e çon vendin në humnerë.

"Vazhdojmë të jemi kampion botëror me numër relativ të vdekjeve nga Covid19. Është koha e fundit ta shporrim bandën ilegjitime që e ka uzurpuar pushtetin dhe po e çon vendin në humnerë", ka shkruar ai.

Reagimi i tij:

Vazhdojmë të jemi kampion botëror me numër relativ të vdekjeve nga Covid19. Është koha e fundit ta shporrim bandën ilegjitime që e ka uzurpuar pushtetin dhe po e çon vendin në humnerë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat