Kryeministri Hoti sot përballët me Platformën e Shoqërisë Civile për Dialog - Bota Sot
Kryeministri Hoti sot përballët me Platformën e Shoqërisë Civile për Dialog

Aktuale

Kryeministri Hoti sot përballët me Platformën e Shoqërisë Civile për Dialog

Më: 16 shtator 2020 Në ora: 06:55
Avdullah Hoti

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) organizon diskutimin “Kryeministri i Kosovës përballë Platformës së Shoqërisë Civile për Dialog”, një diskutim i  kryeministrit Avdullah Hoti me përfaqësuesit e shoqërisë civile dhe medias.

Në këtë event do të diskutohet lidhur me marrëveshjen e arritur në Shtëpinë e Bardhë si dhe pritjet nga procesi i ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat