Vetëvendosje thërret konferencë për media, nuk dihet arsyeja

Aktuale

Vetëvendosje thërret konferencë për media, nuk dihet arsyeja

Më: 18 shtator 2020 Në ora: 09:38
Vetëvendosje

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se sot do të mbajë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në zyret e LVV-së në orën 13:00.

Nga kjo parti nuk kanë njoftuar se cila është arsyeja e mbajtjes së kësaj konference.

Kohët e fundit kanë qenë të shumta kritikat e zyrtarëve të VV-së ndaj Qeverisë Hoti.

Ata po ashtu po ashtu bëjnë thirrje tek Partia Demokratike që ta nënshkruajnë mocionin e mosbesimit dhe ta rrëzojnë këtë Qeveri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat