Arianit Koci i brengosur pas aksionit të Policisë në Karaçevë: Çfarë shteti kemi ndërtua, çfarë po ndodh kështu?

Aktuale

Arianit Koci i brengosur pas aksionit të Policisë në Karaçevë: Çfarë shteti kemi ndërtua, çfarë po ndodh kështu?

Nga: N.Sh Më: 19 shtator 2020 Në ora: 14:49
Arianit Koci

Edhe avokati Arianit Koci ka reaguar pas arrestimit të 12 pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, në aksionin e Karaçevës.

Koci përmes një postimi në Facebook, thotë se prej 33 personave të arrestuar në Karaçevë, 12 janë policë të Kosovës.

Ai shprehet i brengosur se çfarë shteti është nderuar dhe pyet se çfarë po ndodh kështu?

Sipas tij, duhet të shqetësohemi të gjithë ne.

Postimi i plotë:

Prej 33 personave të arrestuar në Karaçevë, së paku 12 janë policë.

Çka po ndodh kështu?

Çfarë shteti kemi ndërtuar?

Duhet të shqetësohemi të gjithë ne, e më së shumti policët e ndershëm, që nuk janë të paktë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat