Këta janë zyrtarët policorë që u arrestuan mbrëmë në Karaçevë

Aktuale

Këta janë zyrtarët policorë që u arrestuan mbrëmë në Karaçevë

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 16:16
Foto nga aksioni i mbrëmshëm në Karaçevë

Gjatë aksionit të mbrëmshëm në fshatin Karacevë, u arrestuan 35 persona, në mesin e tyre ishin edhe 12 zyrtarë policor të Policisë së Kosovës.

Media ka arritur të siguroj emrat e 12 zyrtarëve policor që mbrëmë përfunduan në pranga në Karaçevë, nën dyshimin për përfshirje në keqpërdorim të detyrës zyrtare.

Imer Spahiu, Sokol Keka, Ferid Leci, Raif Thaçi, Fatmir Kallaba, Selami Kastrati, Svetozar Markoviç, Hydush Kastrati, Asllan Kryeziu, Zllatan Arsiç, Feat Zeqiri dhe Stavisha Nikoliç, janë dymbëdhjetë zyrtarët policor që u arrestuan në aksionin e mbrëmshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat