Quni reagon për aksionin në Karaçevë

Aktuale

Quni reagon për aksionin në Karaçevë

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 16:38
Anton Quno

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, ka reaguar për aksionin e mbrëmshëm të Policisë së Kosovës, ku u shkatërrua rrjeti ilegal i kazinove që operonin në atë zonë, dhe ku u arrestuan një numër i konsiderueshëm personash, përfshirë dhe policë.

Me anë të një postimi në Facebook, Quni e ka përshëndetur këtë aksion, duke e quajtur “punë të mirë”.

Postimi i plotë:

Karaçevë, 2020

Prokuroria e shtetit, Policia e Kosovës, Inspektoriati Policor i Kosovës, Dogana e Kosovës, Administrata Tatimore e Kosoves.

Punë e mirë.

Ju lumtë!. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat