Provokime, Klinaku zbulon mesazhin e Gjykatës Speciale, kjo është kërkesa e tij

Aktuale

Provokime, Klinaku zbulon mesazhin e Gjykatës Speciale, kjo është kërkesa e tij

Nga: A.M. Më: 30 shtator 2020 Në ora: 23:43
Faton Klinaku

Sekretari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Faton Klinaku, ka thënë se dikush po e provokon dhe po e shqetëson.  

Ai në postimin e tij në Facebook, ka publikuar një fotografi në të cilën shihet një mesazh, ku thuhet se është nga Gjykata Speciale.

Për këtë, Klinaku ka kërkuar nga Policia e Kosovës dhe Prokuroria e Shtetit që të bëjnë hetime.

Postimi i plotë:

Provokimet, shqetësimet e panjohura për mua në adresën, telefonin tim personal, nuk kanë të ndalur në këto orë të vona! Kërkoj nga Policia e Kosovës dhe Prokuroria e Shtetit që t'i hetojë se nga kush dhe përse bëhen këto.

Image
Mesazhi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat