Çun Lajçi: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri!

Aktuale

Çun Lajçi: Tash e mora vesh pse u fal Çakorri!

Nga: A.Zh Më: 17 tetor 2020 Në ora: 16:28
Çun Lajçi

Aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi, ka reaguar pas lajmeve se ish-komandantë të UÇK-së, kanë blerë tokë edhe me 1 euro arin.

Ai ka thënë se tash e ka kuptuar se pse i është falur Çakorri Malit të Zi, përcjell Bota sot.

Lajçi në postimin në Facebook, ka thënë se “patriotëve që e çliruan vendin, u doli tymi”.

Reagimi i tij i plotë, pa ndërhyrje:

Eh

Tash kur u muer vesh se kush bleu nga 200 hektar tokë, me 1 euro arin

Tash e mora vesh edhe unë pse u fal Çakorri!

Prandaj menzi po pres me botua "Shitsi i librave me vath t'verdhë"

Se u del tymi n'tana anë patriotave që e shliruen vendin për me ble tokën për nji pare!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat