Votoni në sondazhin online: Cilën parti në Kosovë do ta votonit?

Aktuale

Votoni në sondazhin online: Cilën parti në Kosovë do ta votonit?

Nga: D.RR Më: 31 tetor 2020 Në ora: 17:54
Foto ilustrim

Votoni duke klikuar partinë të cilën do ta votonit në zgjedhjet e ardhshme në Kosovë, kurdo që mbahen ato.

VOTONI MË POSHTË: 

Sondazhi është bërë në faqen online "strawpoll.com", ku është një ndër faqet më të sakta të sondazheve në të cilën nuk mund të ketë manipulime dhe çdo votues mund të votojë vetëm një herë, e jo më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat