Anëtari i VV-së i përfshirë në skandalin e dy milionë eurove?

Aktuale

Anëtari i VV-së i përfshirë në skandalin e dy milionë eurove?

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 22:10
Florim Shala

Skandali i marrjes së dy milionë eurove ka ngjallur reagime të ashpra në publik dhe ka shkaktuar “tërmet” në vend.

Pjesëmarrës në këtë skandal është edhe anëtari i VV-së, Florim Shala i cili është pronar i biznesti “Oda e Junikut”.

Ai është pjesëmarrës në këtë skandal.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat