Çfarë thotë Rron Gjinovci pasi Fatoni shkoi në PDK?

Aktuale

Çfarë thotë Rron Gjinovci pasi Fatoni shkoi në PDK?

Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 21:26
Avdullahu dhe Gjinovci

Analisti, Rron Gjinovci ka ironizuar me aderimin e Faton Abdullahut në PDK.

Ai ka thënë se numri i analistëve po zvogëlohet.

“Shfrytëzoj rastin që në këtë fillim të uroj analistin Faton Abdullahu për kalimin e tij në PDK.

Sa herë që analistët kalojnë në parti politike, rritet mundësia që ata të ‘reformohen’ nga brenda”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat