Gani Geci rrëfen se si babai i Vjosa Osmanit i tha ma ruaj çikën: “Këta dy djemtë e mi, e kjo çikë e imja vdesin para kësaj çikës tënde, Vjosës”

Aktuale

Gani Geci rrëfen se si babai i Vjosa Osmanit i tha ma ruaj çikën: “Këta dy djemtë e mi, e kjo çikë e imja vdesin para kësaj çikës tënde, Vjosës”

Më: 14 janar 2021 Në ora: 07:08
Gani Geci, Vjosa Osmani dhe Marigona

Zyrtari i LDK-së, Gani Geci ka rrëfyer momentin kur kishte kandiduar për kryeministre të vendit.

Geci ka treguar një moment se si babai i Vjosa Osmanit i kishte kërkuar që t’ia ruante të bijën.

“Kur iu patën vërsul këta lepurushat, njerëzit e LPK-sê, babai i Vjosa më ka thënë a po ma run qëtë çikë. Faktikisht, Vjosës ia kam dhanë qikën teme. Unë i kam thënë se a po i sheh këta tre fëmijtë e mi, dy djemtë dhe vajzën time, kanë me vdek përpara çikës tënde”, tha ai në Kanal 10.

Geci tha se pas Vjosa Osmani u afrua me Vetëvendosjen, më nuk më lejoj të hyjë as në Kuvend.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat