Specialja cakton seancën e radhës ndaj Hysni Gucatit e Nasim Haradinajt

Aktuale

Specialja cakton seancën e radhës ndaj Hysni Gucatit e Nasim Haradinajt

Më: 22 prill 2021 Në ora: 18:06
Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj

Të premten, më datë 30 prill do të mbahet seanca e radhës në Speciale ndaj Hysni Gucatit e Nasim Haradinajt.

Gjykatësi i procedurës paraprake me këtë rast ua ka caktuar avokatëve të tyre datën 28 prill si afat të fundit për dërgimin e parashtresave.

Seanca në fjalë do të jetë konferenca  e katërt mbi ecurinë e çështjes.

Njoftimi:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat