Jakup Krasniqi me dedikim nga burgu, emocionon të gjithë

Aktuale

Jakup Krasniqi me dedikim nga burgu, emocionon të gjithë

Më: 15 maj 2021 Në ora: 12:56
Jakup Krasniqi

Vajza e Jakup Krasniqit, Gresë Krasniq duke uruar nënën e saj për ditëlindje.

Krasniqi, përmes një shkrimi në Facebook, ka publikuar edhe urimin e babait që gjendet në qelitë e Gjykatës Speciale për nënën e saj.

Shkrimi i plotë:

Urime ditëlindjen Nanë

Çdo ditëlindje tjetër e festofsh pranë babit, uroj te jetë ky një vit i bukur per ju të dy!

“Sot për ty po mendoj, për ditëlindjen tënde të 61-të, sa e vështirë qenka të festoj larg teje.

Por ti festo e gëzo me fëmijët tanë që bashkë i rritem me shumë dashuri.

Ata e gëzofshin jetën më mirë se unë ti, mos paçshin pengesa siç patem ne të dy! “

Jakup Krasniqi

15 Maj, 2021

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat