Kuvendi vazhdon edhe nesër me seancë

Aktuale

Kuvendi vazhdon edhe nesër me seancë

Më: 3 qershor 2021 Në ora: 21:28
Kuvendi

Kuvendi i Kosovës do të mbajë seancën e radhës të premten, e cila do të jetë vazhdim.

Ajo do të fillojë nga ora 10:00, ku do të ketë dy pika të rendit të ditës.

Rendi i ditës

5. Propozim-vendimet për ndryshimin dhe plotësimin e Vendimit nr. 08-V-006, dt. 02.04.2021 për formimin e komisioneve parlamentare,

6. Interpelancë me ministrin e Ministrisë së Financave, Punës dhe Transfereve, z. Hekuran Murati për çështjen: “Falja e gjobave bizneseve të prekura nga situata me COVID-19”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat