Haradinaj: Flamuri i Republikës së Kosovës edhe njëherë u ngrit lartë nga Vajza e Artë

Aktuale

Haradinaj: Flamuri i Republikës së Kosovës edhe njëherë u ngrit lartë nga Vajza e Artë

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 13:43
Foto e publikuar ne Facebook

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka falënderuar Distria Krasniqin e Driton Kukën për fitoren e Medaljes së Artë në Lojërat Olimpike “Tokio 2020”.

“Flamuri i Republikës së Kosovës edhe njëherë u ngrit lartë nga Vajza e Artë.

Faleminderit Distria! Faleminderit Driton Kuka!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

“Jemi borxhli për secilin sukses dhe secilin emocion”, është shprehur Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat