Këtu mund ta gjeni qendrën ku do të votoni

Aktuale

Këtu mund ta gjeni qendrën ku do të votoni

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 08:06
Pamje nga votimet

Sot mbahen zgjedhjet lokale në Kosovë.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vënë në dispozicion edhe linkun për të lehtësuar procedurën e votimit për qytetarë, duke e gjetur qendrën e votimit përmes numrit personal të letërnjoftimit.

Zgjedhjet lokale sot mbahen në 38 komuna të vendit.

Duke klikuar në këtë LINK, qytetarët mund të gjejnë të dhënat për vendvotim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat