Familja Jashari para votimit bën homazhe në Prekaz

Aktuale

Familja Jashari para votimit bën homazhe në Prekaz

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 10:29
Foto nga vendi i ngjarjes

Sot ka nisur procesi zgjedhor i zgjedhjeve lokale në Kosovë.

Familja Jashari në Komunën e Skenderajt ka bërë homazhe në Prekaz.

Para se të shkojë për votim.

Kujtojmë se procesi zgjedhor i zgjedhjeve lokale në Kosovë është duke u zhvilluar me rregull në 38 komuna të vendit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat