Panduri: Jashaaaa... e papritura po ndodh në këto komuna!

Aktuale

Panduri: Jashaaaa... e papritura po ndodh në këto komuna!

Nga: A.ZH Më: 17 tetor 2021 Në ora: 15:34
Pamje nga votimet, 17 tetor 2021

Gazetari Ermal Panduri, ka paralajmëruar ndryshime të mëdha si rezultat i zgjedhjeve lokale, që po mbahen sot në Kosovë.

Ai ka përmendur disa komuna, në të cilat sipas tij, po ndodhe papritura, përcjell Bota sot.

“Çmendet Gjilani MIQ!”, Opa Opa Podujeva…. Jashaaaa”, “E papritura po ndodh në Mitrovicë…”, ka shkruar ai në disa postime në Facebook.

Ndryshe, rezultatet e Exitpolleve, do të publikohen nga ora 19:00, atëherë kur do të mbyllen të gjitha vendvotimet.

Sipas të dhënave nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, deri në ora 15:00, kanë votuar afro 27 për qind e qytetarëve me të drejtë vote./BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat