Donika Gërvalla fton qytetarët të votojnë: Ti vendos për komunën tënde

Aktuale

Donika Gërvalla fton qytetarët të votojnë: Ti vendos për komunën tënde

Nga: A.SH Më: 17 tetor 2021 Në ora: 17:22
Donika Gërvalla

Sot po mbahen zgjedhjet në Kosovë.

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla ka apeluar te qytetarët që të vendosin për komunën e tyre.

Postimi në Facebook:

Vetëm edhe dy orë kanë mbetur.

Voto!

Ti vendos për komunën tënde.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat