Në Podujevë fillon bartja e kutive të votimit

Aktuale

Në Podujevë fillon bartja e kutive të votimit

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 08:09
Foto ilustrim

Në qendren më të madhe të votimit në Podujevë ka nisur bartja e kutive të votimit.

Të cilat do të sillen në Qendren e Numërimit dhe Rezultateve.

Bartja e tyre ka filluar që tani.

Dhe po bëhet nën shoqërimin e Policisë së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat