Bedri Hamza pritet me përqafime nga deputetët

Aktuale

Bedri Hamza pritet me përqafime nga deputetët

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 11:00
Bedri Hamza

Ka nisur seanca e Kuvendit.

Pas fitores në Mitrovicë, Bedri Hamza është pritur ngrohtësisht nga deputetët e PDK-së në Kuvendin e Kosovës.

Në seancën plenare që tashmë ka filluar, Hamza është uruar nga kolegët e tij për fitoren bindëse në Mitrovicë.

Bedri Hamza arriti të fitojë në raundin e parë kundrejt kryetarit aktual nga radhët e LVV-së, Agim Bahtiri, me rezultat bindës mbi 54 për qind.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat