Hoxhaj takon kryeministrin Rama

Aktuale

Hoxhaj takon kryeministrin Rama

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 19:51
Enver Hoxhaj dhe Edi Rama

 Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka takuar kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Këtë e ka bërë të ditur vet Hoxhaj përmes facebookut.

Ndërsa dhe po shprehet krenar siç thotë me arritjet e Shqipërisë.

”Gjithmonë është kënaqësi takimi me mikun tim të veçantë dhe Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama! Krenar me arritjet e Shqipërisë!”.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat