Haradinaj: Dolëm shumë më të fortë nga zgjedhjet e 17 tetorit

Aktuale

Haradinaj: Dolëm shumë më të fortë nga zgjedhjet e 17 tetorit

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 19:54
Ramush Haradinaj, AAK

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, po vlerëson se subjekti që ai drejton, doli më i fortë në zgjedhjet e 17 tetorit.

Ai thotë se angazhimi i AAK-së drejt fitoreve të reja vazhdon.

”Në takim me kryetarët e degëve të Aleancës, analizuam rezultatin zgjedhor dhe përgatitjet për raundin e dytë.

AAK doli shumë më e fortë nga zgjedhjet e 17 tetorit. Angazhimi ynë drejt fitoreve të reja vazhdon”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat