Reagon Arianit Koci: Lirisht mund të themi se ky është skandali më i madh i zbuluar!

Aktuale

Reagon Arianit Koci: Lirisht mund të themi se ky është skandali më i madh i zbuluar!

Nga: A.M Më: 22 tetor 2021 Në ora: 20:22
Arianit Koci

Avokati Arianit Koci ka reaguar në lidhje me skandalin e publikuar sot, në të cilin u përfshinë agjentët e AKI-së si dëshmitar të rrejshëm.

Koci deklaroi se nëse ky lajm është i vërtet, atëherë ky del të jetë skandali më i madh I zbuluar paslufte.

“Nëse ky lajm është i vërtetë - e deri tash nuk ka reaguar askush zyrtarisht - lirisht mund të them që Vehbi Kajtazi me portalin Paparaci, e ka zbuluar skandallin më të madh në Kosovën e pasluftës.

Thjesht, si duket, nuk ka fare siguri juridike për qytetarin e Kosovës”, shkroi Koci në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Gjyqësinë, sigurinë dhe inteligjencën e kam fah. Kam shumë informacione. Prandaj, nëse ky lajm është i vërtetë - e deri tash nuk ka reaguar askush zyrtarisht - lirisht mund të them që Vehbi Kajtazi me portalin Paparaci, e ka zbuluar skandallin më të madh në Kosovën e pasluftës.

Thjesht, si duket, nuk ka fare siguri juridike për qytetarin e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat