Sonte shumë zhurmë te objekti i Qeverisë së Kosovës

Aktuale

Sonte shumë zhurmë te objekti i Qeverisë së Kosovës

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 16:54
Foto ilustrim

Gastronomët e Kosovës në shenjë revolte ndaj masave kundër Covid-19, sonte do të protestojnë.

Ata do të bëjnë xhiro me vetura dhe do t’i bijnë borisë te objekti i Qeverisë së Kosovës.

“Ju presim sonte për të bërë zhurmë prej orës 21:30!

Nisja me vetura do të bëhet nga rruga b (Agim Ramadani), e drejtë te objekti i Qeverisë, duke bërë xhiro dhe rënë borisë!“, thuhet në njoftimin e Gastronomëve

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat