Sondazh online: Kush duhet të jetë kryetar i Gjakovës?

Aktuale

Sondazh online: Kush duhet të jetë kryetar i Gjakovës?

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 16:47
Ardian Gjini dhe Mimoza Kusari-Lila

Ardian Gjini nga AAK dhe Mimoza Kusari-Lila nga LVV do të përballen në balotazh për Komunën e Gjilanit.

Dyshja janë në garë sërish me 14 nëntor, në raundin e dytë të zgjedhjeve.

E se kush duhet të jetë kryetar i Gjakovës, Bota sot ka bërë një sondazh, në të cilin mund të votoni më poshtë.

Sondazhi është bërë në faqen online "strawpoll.com", ku është një ndër faqet më të sakta të sondazheve në të cilën nuk mund të ketë manipulime dhe çdo votues mund të votojë vetëm një herë, e jo më shumë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat