Reagon ashpër Tomë Gashi: O te mjerë, o hajna, o kriminela, mbi 51% jemi Albina

Aktuale

Reagon ashpër Tomë Gashi: O te mjerë, o hajna, o kriminela, mbi 51% jemi Albina

Nga: N.Sh Më: 27 tetor 2021 Në ora: 23:37
Tomë Gashi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti gjatë ditë së sotme është kërcënuar me jetë.

Kurti u kërcënua në rrjetet sociale ku u dhanë shuma të mëdha para për kokën e tij.

Pas kësaj, kanë reaguar Policia e Kosovës e cila ka shkuar tek shtëpia e Kurtit.

Pas kërcënimit që sot i është bërë kryeministrit, Albin Kurti ka reaguar edhe avokati Tomë Gashi.

Ai në një postim në Facebook ka qenë i ashpër ku ka shkruar: "O te mjerë, o hajna, o kriminela, mbi 51% jemi Albina".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat