Skenari i rikthimit të LDK-së në pushtet, vetëm kjo figurë e rëndësishme mund ta ndihmojë atë

Aktuale

Skenari i rikthimit të LDK-së në pushtet, vetëm kjo figurë e rëndësishme mund ta ndihmojë atë

Nga: A.M Më: 28 tetor 2021 Në ora: 09:02
Lumir Abdixhiku

Profesori universitar, Enver Bytyçi ka paralajmëruar rikthimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në pushtet.

Ai në një postim në Facebook tha se kjo gjë ndodh vetëm nëse shkëputet plotësisht nga trashëgimia e Isa Mustafës.

“Nëse Lidhja Demokratike e Kosovës shkeputet plotësisht nga trashëgimia e Isa Mustafës, atëherë do bëhet bashkë me Vjosa Osmanin”, deklaroi Bytyçi, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë

Nëse Lidhja Demokratike e Kosovës shkeputet plotësisht nga trashëgimia e Isa Mustafës, atëherë do bëhet bashkë me Vjosa Osmanin.

Pas kësaj vjen në pushtet!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat