Zgjedhjet lokale, Bislimi: Vetëm fillimi s'keni parë gjë akoma

Aktuale

Zgjedhjet lokale, Bislimi: Vetëm fillimi s'keni parë gjë akoma

Nga: A.SH Më: 28 tetor 2021 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Në zgjedhjet lokale LDK ka arritur të fitojë edhe komuna në raundin e parë, kurse në disa të tjera shkon në balotazh përfshirë edhe kryeqytetin, zgjedhjet do të mbahen më 14 nëntor.

Ish-deputeti i LDK-së, Faton Bislimi, ka falënderuar të gjithë votuesit e LDK-së në këto zgjedhje.

Ai ka thënë se nuk ky është vetëm fillimi dhe se nuk keni parë gjë akoma.

"Vetëm fillimi; s'keni parë gjë akoma... 🤩
Ju falemnderit ✌️ të gjithëve ❤️",
ka shkruar Bislimi në Facebook.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat