​Drejtori i Spitalit të Pejës: Dy nxënës erdhën pa shenja jete, i treti është i plagosur

Aktuale

​Drejtori i Spitalit të Pejës: Dy nxënës erdhën pa shenja jete, i treti është i plagosur

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 21:31
Foto ilustrim

Drejtori i spitalit të Pejës, Skender Dreshaj tha se para një ore kanë pranuar tre nxënës, dy prej të cilëve kanë arritur pa shenja jete dhe një nxënës tjetër i plagosur.

“Para 1 ore janë sjellë në spital me armë dy pa shenja jete dhe një i plagosur me armë në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetë”, tha ai.

Dy nga nxënësit mësohet se janë nga fshati Gllogjan.

Ndërkohë raportohet edhe për vdekjen e personit të katër, gjë që ende nuk është konfirmuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat