Shoferi i vrarë në Gllogjan është nga ky fshat

Aktuale

Shoferi i vrarë në Gllogjan është nga ky fshat

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 22:04
Gani Gjokaj

Kryetari i fshatit Gllogjan, Mustafë Selmani ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë ku mbeten të vrarë tre persona në fshatin Gllogjan.

Selmani ka thënë se shoferi i cili mbeti i vdekur në vendin e ngjarjes është nga fshati Skivjan i Gjakovës.

Tragjedia që ndodhi në Deçan, la të vdekur dy nxënëse, shoferin e autobusit nga gjuajtja me armë nga një person.

Mësohet se shoferi i autobusit është Gani Gjokaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat