Sa shumë e pikëlloi Shkurte Fejzën tragjedia e Gllogjanit! “Kur vriten fëmijët, vritet e ardhmja e jonë”

Aktuale

Sa shumë e pikëlloi Shkurte Fejzën tragjedia e Gllogjanit! “Kur vriten fëmijët, vritet e ardhmja e jonë”

Nga: I. M. Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 23:43

Ylli i muzikës shqiptare, Shkurte Fejza, ka reguar me emocione dhembshurie për sulmin në Gllogjan, ku u vranë tre veta, dy prej tyre nxënës,

Shkurte Fejza që aq shumë i ka kënduar vlerave fisnike të shqiptarëve ndihet e trishtuar nga akti kaq i rëndë kriminal.

“Kur vriten fëmijët, vritet e ardhmja e jonë.

Ngjarje trishtuese, e rëndë dhe shumë e dhimbshme që na pikëlloj shumë.

Një vepër kriminale, makabër që e bējnë vetëm terroristët më primitiv.

Ndajmë dhimbjen me familjarët e viktimave”, ka shkruar ajo sonte në FB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat