Shaip Kamberi: Flamuri na bashkon edhe në këto kohë të vështira, Shqipërinë e ndjejmë sot, nesër dhe përgjithmonë

Aktuale

Shaip Kamberi: Flamuri na bashkon edhe në këto kohë të vështira, Shqipërinë e ndjejmë sot, nesër dhe përgjithmonë

Nga: A.SH Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 21:50
Shaip Kamberi

Nesër Shqiperia feston 109 vjetorin e formimit të shtetit.

Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi ka uruar këtë festë duke thënë se flamuri është ai që na bashkon edhe në këto kohë të vështira.

Ai ka postuar edhe një video ku në parlamentin serb lexon një varg të himnit shqiptar

Postimi në Facebook:

Flamuri na bashkon edhe në këto kohë të vështira.

Shqipërinë e ndjejmë sot, nesër dhe përgjithëmonë.

Shqiptarëve, kudo që ndodhen, Gëzuar 28 Nëntori, Dita e Flamurit 🇦🇱.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat