Presidentja Osmani ndan fotografinë e binjakeve të saj ndërsa festojnë 28 Nëntorin

Aktuale

Presidentja Osmani ndan fotografinë e binjakeve të saj ndërsa festojnë 28 Nëntorin

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 20:53
Vajzat e presidentes Vjosa Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka ndarë një foto mjaft të lezetshme të binjakeve të saj.

Ajo këtë e ka bërë në faqen e saj zyrtare të Facebook-ut, për nder të 28 Nëntorit.

Në atë imazh shihen dy vajzat binjake të presidentes, të veshura kuq e zi dhe duke bërë simbolin e shqiponjës.

Osmani këtë fotografi e ka përcjellë me dy zemra dhe në prapavijën e saj shihen edhe dy flamujt, ai shtetëror dhe kombëtar.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat